foto Valerian Aktuelles


DARUJTE KNIHY!

Co je krásnější než se se svými myšlenkami hluboko ponořit do knížky? Utéct před všedním dnem a vydat se do země fantazie. LIteratura je něco výjimečného... A když mluvíme o literatuře, mluvíme stejně tak o pojmu vzdělání. Protože literatura zprostředkovává vzdělání a pojem vzdělání se vztahuje na myšlení celého člověka.

buecherspende

Možná máte doma knihy, které už jste přečetli a/nebo je znovu číst nechcete. Nebo máte doma knížky, které nepotřebujete nebo už nechcete mít. Možná jste dostali darem knížku, která se Vám nelíbí anebo Vám po vystěhování dětí zůstaly doma ležet knihy, které si nikdo nevyzvedl a už nejsou potřeba. Možná že u vás knihy leží v krabicích ve sklepě nebo se hromadí doma v regálech.

Rádi si od Vás vezmeme knížky, které chceme darovat dál školám, školkám, různým zařízením etc. v berlínském regionu. Mohou to být knihy jak použité tak nové. A největší radost budeme mít z knížek pro děti a mládež.

Rádi Vás budeme na naší webové stránce informovat o tom, komu jsme darované knihy dále věnovali. 

Místo pro odevzdání/dodací adresa pro darované knihy zní::
Valerian Stiftung
St.-Michaels-Heim
Bismarckallee 23
14193 Berlin
Deutschland

Každý, kdo k nám má blízko, může samozřejmě knížky přivézt i osobně. Předtím nás ale prosím informujte, aby někdo z našeho týmu byl na místě a knihy mohl převzít. E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Srdečně děkujeme za Vaší podporu!

Dne 13. prosince 2017 se konala první akce darování knih a tyto putovaly k následujícím sdružením a organizacím:

- Deutscher Kinderschutzbund LV Berlin e.V.
- SOS Kinderdorf
- SchutzengelWerk gGmbH
- Kinderhilfe e.V. / Ambulantes Kinder- und Jugendhospiz Halle gGmbH
- Leo-Leonni-Grundschule
- Kindertagesstätte Johannisches Sozialwerk e.V.
- Berliner Büchertisch e.V.